מאמרים שימושיים לכל חובבי הגאדג'טים והמתנות

מטען נייד או סוללת גיבוי - איך תבחרו נכון
תקציר:

עם השנים, השתכללו מכשירי הסלולר פלאים וקיבלו המון תכונות נספות, התקדמות אשר באה על חשבון תכונה אחרת - עלייה משמעותית בצריכת האנרגיה. אולם, נתוני הסוללה זוכים לשדרוגים מינוריים בלבד.

גאדג׳טים אטרקטיביים – יש כאלה ובשפע
תקציר:

רוצים לשמח חבר קרוב או לרכוש לעצמכם מתנה מאוד אטרקטיבית שתסב לכם הנאה רבה? דעו לכם כי רמת התחכום של הגאדג׳טים שקיימים היום רק הולכת ומשתכללת. 

אוזניות אלחוטיות כל מה שצריך לדעת
תקציר:

אם אתם רוצים אוזניות אלחוטיות באיכות טובה ולטווח הארוך, זה הזמן להשקיע באוזניות איכותיות וליהנות מרמת איכות השמע שלהם. אומנם תאלצו להיפרד מכמה מאות שקלים אך שמסתכלים לטווח הרחוק זה שווה את זה.

מתנה לגבר – איך צולחים את זה?!
תקציר:

תמיד כשמגיע הרגע לקנות לגבר מתנה, אין לנו מושג מה הכיוון ונראה שלא משנה כמה נתאמץ לא נקלע. בטח ניחשתם נכון, גברים לא כל כך מתרגשים מפרחים ושוקולדים כמו נשים, מה שהופך את המשימה שלנו לקשה יותר.

גאדג'טים ומתנות לגברים
תקציר:

גאדג'טים הם מהמתנות הפופולריות ביותר לגברים. הם יעילים, נחשקים, משעשעים ומתאימים הם לכל אירוע ולכל גבר, גם למי שאינו חובב מכור של טכנולוגיה. עד כמה הם מיוחדים? להלן כמה מתנות מיוחדות לגברים:

סוגי מכשירים סלולרים אביזרים לסלולר
תקציר:

מכשירים סלולרים הם המכשירים הניידים, טלפון, סמארטפון וטאבלט, המחוברים לרשתות סלולריות, הפועלות על גלי רדיו ומאפשרות קליטה בניידות. הרשת הסלולרית הפועלת על גלי רדיו מאפשרת ניידות בקליטה. 

ייבוא ושיווק גאדג'טים ומתנות
תקציר:

גאדג'טים הם אביזרים קטנים וחדשניים. בדרך כלל אלה אביזרים אלקטרוניים, אם כי בחנויות אינטרנט אפשר למצוא קטלוגים הכוללים בהגדרה זו פריטים נוספים, כגון כלי עבודה או פריטי לבוש.

מה הם גאדג'טים?
תקציר:

גאדג'טים הוא מונח המתאר אביזרים קומפקטיים וחדשניים שמשמשים בתחומים רבים של היום-יום. הוא נקרא בעברית 'חפיץ', ומכונה אביזר, יישומון או אפליקציה. כיום גאדג'טים פופולריים ברחבי העולם, ומהווים תחום חדשני ומתחדש עם מיליוני צרכנים קבועים.