ג'אדג'טים שכל אחד חייב ללב שקט

גאדגטים שכל אחד חייב ללב שקט

בעולם בו אנו חיים הכל כל כך אינטנסיבי ומלחיץ. הזמן רץ בספרינט ואנחנו מנסים לשמור על הקצב, אבל בתוך כל הבלגן הזה שנקרא החיים, יש לנו את המקום הכי שקט ובטוח שלנו- המשפחה, החברים, הבית שלנו, כל רכושנו והרשימה סופר רחוקה מלהסתיים. על מנת לשמור על המקום שלכם באמת שקט והכי חשוב למען השקט הנפשי שלכם, הכנו רשימת גאדג'טים שאתם חייבים אבל חייבים שיהיו לכם!

 

סט אינטרקום לתינוק: מצלמה + מסך 2.4 אינץ' מבית  VTECH

ג'אדג'טים שכל אחד חייב ללב שקט

 

כל הורה יעיד שככל שהביא יותר חיים חדשים לעולם, כך הדאגה לקחה ממנו מספר שנים מכובדות גם כן.  על מנת לשמור על יקירכם אבל בעיקר על מנת לשמור על שלוות הרוח שלכם סדרנו לכם אודיו ווידאו עם צג צבעוני " 2.4.

 לאינטרקום שידור איכותי של עד 20 פריימים לשניה ושידור דיגיטלי המספק צליל איכותי ונקי מרעשי רקע. ניתן לכוון את זווית המצלמה ידנית לתלייה על קיר או להנחה על גבי רהיט והכי חשוב- ניתן לעשות תקריב של התמונה מיחידת ההורה.

למצלמת האינטרקום יש ראיית לילה שמופעלת אוטומטית ותצוגת קול עם חיווי של 5 לדים. התקשורת באינטרקום דו כיוונית המאפשרת שמיעה ודיבור בין שתי היחידות.

אם זה לא מספיק יש גם חיישן טמפרטורה המשדר את טמפרטורת חדר התינוק ליחידת ההורים וגיבוי סוללה - על ידי סוללה נטענת המצורפת ליחידת ההורים והתראה קולית על סוללה חלשה. טווח קליטה רחב; בתוך הבית - 50 מטרים ומחוץ לבית - 300 מטרים.

 

 

מצלמת דרך איכותית לרכב מדגם CAMCODER

 

ג'אדג'טים שכל אחד חייב ללב שקט

אין מה לעשות- לא משנה כמה נהיה זהירים בכביש לא הכל תלוי בנו, על כן צריך להיות זהירים ומוכנים לכל תרחיש ו...כמובן שגם לתעד אותו.

מצלמת דרך איכותית לרכב מדגם CAMCODER עם גודל תצוגה - 2.7" עם 32  ג'יגה ו30 מסגרות לשנייה. בעלת ממשק AV, אאוט, HDMI, ו-usb 2.0. שפות: סינית (מפושטת), רוסית, ספרדית, סינית (מסורתית), צרפתית, יפנית, אנגלית וקוריאנית. פורמט וידאו – AVI וזווית התצוגה של 170°.

 למצלמה מגוון פיצ'רים יעילים ומקלים- זום דיגיטלי, זיהוי תנועה, כרטיס sd/mmc, יכולת להציג זמן ותאריך, מחזור הקלטה, g-חיישן, ראיית לילה וסוללה – מובנית.

 

 

 

 

מצלמת אבטחה HD אלחוטית 360 מעלות מדגם HADAR-506

ג'אדג'טים שכל אחד חייב ללב שקט

בואו נדבר רגע על גנבים. בעצם..בואו לא נדבר עליהם ונתמקד בלהמנע מלפגוש אותם במקרה הטוב ובמקרה הרע להצליח לתעד אותם אחרי שעת המעשה. בדיוק בשביל מצבים מבאסים כאלה, דאגנו לכם למצלמה אבטחה HD אלחוטית 360 מעלות בעלת חיבור לרשת תקשורת אלחוטית. מתאימה לשימוש בבתי מגורים, חנויות ומשרדים. המצלמה מתחברת לאפליקציה במכשיר הנייד ומערכת ניהול תוכן (CMS) ממוקדת של הלקוח במחשב. המצלמה תומכת בכרטיס הקלטה מיקרו SD, עד ל-128 ג'יגה בייט, תומכת בגלאי תנועה, הודעות פוש טלפוניות ודואר אלקטרוני והכי חשוב- אזעקת שריקה והודעות פוש לאפליקציות בטלפונים ניידים. המצלמה תומכת בסנכרון לרשת לכן אין עוד צורך לדאוג לתיקון זמנים בציוד. בנוסף, למצלמה פילטר כפול מובנה והיא תומכת באודיו דו-צדדי, ובניטור יום ולילה ובעלת מיקרופון ורמקול מובנים. תומכת במניעת רעידת המצלמה ולקינוח- ניתן לשלוט בה מרחוק.

 

 

לסיכום, כנראה שכולנו הבנו יש גאדג'טים שפשוט חייב שיהיו אצל כל אחד. בקליק אחד תוכלו לרכוש את מיטב הגאדג'טים והמצלמות שיש ברשותנו ועוד מגוון מתנות ופטנטים שימושיים לבידור, לבית או סתם כדי להוסיף טוויסט לאיכות החיים.